Neden Fabcio Air Fryer tercih edilmeli?

Fabcio Airfryer, mükemmel bir şekilde hazırlanmış yemekler için pişirme süresini ve sıcaklığını otomatik olarak ayarlayabilir. Böylelikle, zaman kazanarak ailenizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca ekonomik pişirme teknolojisiyle aile ekonominize büyük bir fayda sağlar. İddia ediyoruz yemeğinizden çok keyif alacaksınız!


Kızartma yaparken yağ çekmemesi için ne yapmalı?

Çok basit. Fabcio Airfryer kullanın. Doğrama aşamasına geçmeden önce tuzlu soğuk suda bekletin. Dilimledikten sonra tekrar tuzlu soğuk suyun içerisinde bekletin. Ardından fazla suyunu süzün ve pişirirken yağ sıçratmaması için kağıt havlu yardımıyla kurulayın. Pişirme işlemini 2-3 dakika olacak şekilde ayarlayın.


Fabcio Air Fryer artıları nelerdir?

Fabcio Airfryer çok az yağ kullanarak, bazen hiç yağ olmaksızın sadece sıcak hava teknolojisi ile sizi ve sevdiklerinize sağlıklı ve lezzetli yiyecekler sunmanızı sağlar. Daha önce sağlıksız diye tabir edilen yemekleri artık sağlıklı bir şeklde kızartabileceğiniz yeni teknolojimiz en büyük artımız. Fabcio Airfryer teknolojisi sayesinde hem siz hem de aileniz sağlıklı ve mutlu olacaksınız. Fabcio Airfryer ile az yağlı  lezzetlere ulaşmak artık çok basit!


Airfryer nedir?

Yeni nesil fritöz sistemleri olarak tanımlanan Airfryer, yağ yerine havayı kullanır. Fabcio Airfryer Uno ile Duo ürünlerimiz, bu özel çalışma sistemleriyle sağlıklı yemekler pişirmenize imkan tanır.


Fabcio Airfryer Uno ile Duo arasındaki fark ne?

Fabcio Airfryer Uno ve Fabcio Airfryer Duo tamamen kullanım farklarına göre üretilmiştir. Duo modelinde her biri 4.5L kapasiteli 2 pişirme haznesi yer alırken, Uno modelinde 6l kapasiteli tek hazne vardır. Kalabalık aileler için Duo modeliyle çok daha kısa süre içerisinde yağsız, sağlıklı lezzetler hazırlayabilirsiniz.


Fabcio AirFryer dayanıklı mı?

Fabcio AirFryer uzun süreli kullanımlara göre geliştirilmiştir. Böylece evlerde uzun süre sorunsuz bir şekilde Fabcio AirFryer’ı kullanabilirsiniz. İnox kaplama sayesinde darbe ve çiziklere karşı koruma altına alınan yeni teknolojimiz, şık görünümü ile mutfağınıza renk katarken sağlıklı yiyecekler hazırlamanızı da kolaylaştıracak.


Fabcio AirFryer sıcaklık ayarlanabiliyor mu?

Fabcio AirFryer’de hazırlanacak yiyeceklere özel olarak sıcaklık ayarlaması yapılabilir. 50 ile 200 derece arasından seçim yaparak, yemeklerinizin en ideal sıcaklıkta pişmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik dokunmatik ekran sayesinde bunu yapmak oldukça kolay. Tek dokunuş ile sıcaklığı belirleyebilir ve ardından yemeğiniz pişerken diğer işlerinize vakit ayırabilirsiniz.

 

Fabcio AirFryer ile neler pişirilebilir?

Fabcio AirFryer’de galvaniz kaplama, ürün pişirme konusunda büyük kolaylıklar sağlar. Et ve sebzeler için kurutma, kızartma ve pişirme işlemlerini yeni teknolojimiz ile yapabilirsiniz. Geleneksel fritözlerin yerine daha az yağ ile pişirme imkanı sağlayan AirFryer, çok daha sağlıklı ve lezzetli bir seçim yaratıyor.


Fabcio Airfryer fiyatları ne kadar?

Satış noktalarımız sayfasına göz atarak, satış noktalarını ve güncel airfryer fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca airfryer kullananlar müşterilerimizin yorum ve değerlendirmelerine de bu sayfalar üzerinden erişebilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR