Air Fryer Uno
  • Capacità di cottura 6 litri in un unico scomparto.
  • Display digitale.
  • Può essere lavato in lavastoviglie.
  • Design metallico.
  • Operazione facile
Air Fryer Duo
  • Capacità totale di 9 litri in due scomparti separati.
  • Struttura facile da pulire.
  • Unità di controllo digitale.
  • Design pluripremiato.
  • Facile da usare.

Üst düzey lezzet,

minimum yağ

2 bağımsız 4,5 litrelik bölgenin kendi pişirme sepetleri, siklonik 
fanları ve hızlı ısıtıcıları vardır.
Temizlemesi kolay: sepetler ve bulaşık makinesinde yıkanabilir
sebzelik tabakları.

Geleneksel fritözün yerine fabcio kullandığınızda, birbirinden güzel lezzetli yemekler hazırlamak için daha az yağa ihtiyaç duyarsınız. Fabcio Airfryer’da kızartma yağı kullanmanız gerekmez. Fabcio Airfryer, yemeği Fly Air teknolojisi sayesinde yiyecekleri sıcak hava sirkülasyonuyla ısıtarak sağlıklı bir şekilde kızartır. Bu 2022 teknolojisi sayesinde kızartmalar geleneksel fritözde kızartılan yiyeceklere göre %80’e kadar daha az yağlı olur.
 

Hızlı ve

zahmetsiz
lezzet

6 litrelik pişirme sepeti ile hızlı ve kolay yemek hazırlamak
için üretildi. Bulaşık makinesinde temizlenebilen, pratik haznesiyle mutfakta usta olun.

Fabcio hakkında daha fazla içerik

Mükemmel sonuçlar için Fabcio. Her seferinde zahmetsizce mükemmel yemekler pişirebilirsiniz. Daha hızlı ve kolay pişirme teknolojisi.  Fırından 2 kat daha hızlıdır. %80’e kadar daha az yağ kullanarak pişirebilme yeteneği. Benzersiz Airfryer teknolojisi ile Fabcio harika yemek tariflerini yapabilirsiniz.  

Fabcio Airfryer, mükemmel bir şekilde hazırlanmış yemekler için pişirme süresini ve sıcaklığını otomatik olarak ayarlayabilir. Böylelikle, zaman kazanarak ailenizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca ekonomik pişirme teknolojisiyle aile ekonominize büyük bir fayda sağlar. İddia ediyoruz yemeğinizden çok keyif alacaksınız!

Çok basit. Fabcio Airfryer kullanın. Doğrama aşamasına geçmeden önce tuzlu soğuk suda bekletin. Dilimledikten sonra tekrar tuzlu soğuk suyun içerisinde bekletin. Ardından fazla suyunu süzün ve pişirirken yağ sıçratmaması için kağıt havlu yardımıyla kurulayın. Pişirme işlemini 2-3 dakika olacak şekilde ayarlayın.

Fabcio Airfryer çok az yağ kullanarak, bazen hiç yağ olmaksızın sadece sıcak hava teknolojisi ile sizi ve sevdiklerinize sağlıklı ve lezzetli yiyecekler sunmanızı sağlar. Daha önce sağlıksız diye tabir edilen yemekleri artık sağlıklı bir şeklde kızartabileceğiniz yeni teknolojimiz en büyük artımız. Fabcio Airfryer teknolojisi sayesinde hem siz hem de aileniz sağlıklı ve mutlu olacaksınız. Fabcio Airfryer ile az yağlı  lezzetlere ulaşmak artık çok basit!