fbpx
fabcio-loog

Fabcio Verona Basık Tencere 26Cm+Tava 26Cm-2 Li Set

835,00

5/5
(1 müşteri değerlendirmesi)

12 aya varan taksitlerle alabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

Açıklama

Set İçeriği;

26 cm Tencere + Cam kapak

26 cm TavaÜrün Özellikleri:

-Gövdesi titanyum Kaplama

– Isıyı Eşit Miktarda Dağıtır

-Ergonomik Bakalit Kulplu

-Uzun Ömürlü, Dayanıklı ve Yapışmaz Yüzeyli

-Yüsek Seviyede Çizilmezlik Özelliği

-Pişirme ve Temizleme Kolaylığı

-Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir.

İptal ve İade Koşulları

Garanti Şartları ve Garanti Süresi

Sitemizde satılan ürünler ürün ambalajında bulunan kullanım ve yıkama şartlarına uyulması kaydıyla 2 sene firmamızın garantisi altındadır

 • Üyelerimiz tarafından satın alınan ürünlerde herhangi bir kusur/hasar bulunması durumunda; üye müşterimiz ürün ile birlikte gönderilen faturayla tarafımıza başvurabilirler.
 • İlgili ürünlerin kendilerine ait garanti şartları kapsamında ürün/ürünler değiştirilecek ya da onarılacaktır.
 • Ürünler kargoda bulunduğu süre içerisinde ilgili Kargo Şirketi tarafından sigortalanmaktadır. Teslim aldığınız andan itibaren kargonun sigorta süreci tamamlanmaktadır

İade Koşulları

 • Sitemizden satın aldığınız ürünü/ürünleri teslimat tarihinden itibaren İade Koşulları ve Tüketici Haklarını Koruma Kanunu çerçevesinde en geç 30 gün içinde iade edebilirsiniz. İadenizin kabul edilmesi için aşağıdaki şartlara uygun olması yeterlidir.
 • İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
 • Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları, bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. Ambalajı açılmış, kullanılmış veya tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Satın aldığınız üründe ya da ürün ambalajında herhangi bir bozulma, açılma, kırılma, yırtılma, aksesuarlarında eksiklik ve sair hallerin tespiti halinde ürün iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.Buradaki iade kabul kriteri, ürünün başka bir müşteriye satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmasıdır.
 • İade işleminde, ürün ile birlikte size ulaşan ürün faturasının her 2 nüshasını (size ulaşan bütün nüshaları), sipariş numarasını, sipariş verenin adı ve soyadını, iptal/iade nedenini içeren bir dilekçe ile ürünü/ürünleri tarafımıza iade etmeniz gerekmektedir.Ürünün faturası gönderilmemişse ya da eksikse iade kabul edilmez.
 • İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplıysa/ kusurluysa ve ürünü/ürünleri teslim henüz teslim almadıysanız, kuruluşumuzu da bilgilendirmek şartıyla kargo görevlisine hemen iade ediniz ve daha sonra madur olmamanız için teslim almayınız.
 • Eğer teslim aldıysanız, ve teslim sonrasında oluşan bir kusur söz konusu değilse, kuruluşumuzu da bilgilendirmek şartıyla, tarafımıza göndermeniz gereklidir.
 • Orjinal ambalajlı ve açıldıktan sonra müşteriye tekrar satışı mümkün olmayan ürünleri iadesi mümkün olamadığından, dikkatli davranmanızı tavsiye ediyoruz.
 • Bunun yanında, İade uygulamasında mağazamız, Türkiye Cumhuriyeti’nde 1995 yılında yürürlüğe giren 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümlerini uygulama hakkını saklı tutar.

İade İşlemleri

 • İade için gönderilen ürünün/ürünlerin iade şartlarına uygun olması durumunda iade işlemleri başlatılır.
 • İadenizin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi mesajı sistemimizdeki mail adresinize en kısa sürede gönderilecektir.
 • İadeniz onaylanmadığı takdirde siparişiniz size tekrar geri gönderilecektir.
 • Ürünün/Ürünlerin iadesinin kabulü ve onaylanması durumunda, isteğinize göre paranızı iade edebiliriz ya da size başka bir ürün almak için ödemenizle aynı değerde arzu ettiğiniz başka bir ürünü verebiliriz.
 • Para iadesi talep ettiğiniz takdirde; siparişinizin bedeli kredi kartı ile ödeme yapmışsanız aynı kredi kartınıza tutar iade edilecektir.
 • Ücret iade işlemi onaylanmış olan üyelerimizin ürün değişimleri ya da ücret iadeleri Tüketici Haklarını Koruma Kanunu çerçevesinde en geç 30 gün içerisinde yapılacaktır. Kuruluşumuzun hesaplarından ücret iade onayı verildikten sonra bankaların işlem süreçlerine bağlı olarak, iade ettiğiniz Ürünün/Ürünlerin bedelinin hesabınıza geçmesi, 5-7 gün arasında değişebilmektedir.

Hasarlı/Kusurlu Ürünlerin İadeleri

 • Sanal mağazamızdan alışveriş yapan üyelerimiz, teslimat anında ürünü/ürünleri itinayla kontrol ederek teslim almalıdırlar.
 • Teslimat anında ürünün/ürünlerin yanlış, hasarlı, eksik vs. olduğu farkedildiğinde, müşteri daha sonra mağdur olmamak için, ürünü teslim almadan derhal kargo görevlisine iade etmeli ve Web Sitemizin Müşteri Hizmetleri adresindeki iletişim numaramız arayarak durumu kuruluşumuza hemen bildirmelidir.
 • Böylece yanlışlığın düzeltilmesi için, iade şartları kapsamında yanlışlığın nedeni sorgulanır, hatanın kuruluşumuz ya da teslimat sürecinde birlikte çalıştığımız tedarikçilerden kaynaklandığının tespiti halinde, yeni teslimatın tarih ve saati, firmamız tarafından kendilerine en kısa sürede bildirilir. Bu süre Tüketici Haklarını Koruma Kanunu gereğince 30 günü geçemez.
 • Teslimat halinde iade edilen ürünün/ürünlerin bilgileri ve neden iade edildikleri, üyemiz tarafından firmamıza ivedi olarak bildirilmez ise; iade edilen siparişin tarafımıza ulaşmasından sonra müşteriye e-mail yoluyla ulaşılarak gerekli bilgiler talep edilir. Firmamız tarafından talep edilen bilgilerin tam ve eksiksiz olarak firmamıza ulaşmasının ardından, oluşan yanlışlığın nedenleri tespit olunur ve İade Koşulları ve Tüketici Haklarını Koruma Kanunu kapsamında ilgili prosedür işletilir.
 • Müşteri üründeki yanlışlığı/kusuru/ayıbı ürünü/ürünleri teslim aldıktan sonra farkeder ise; Web Sitemizin Müşteri Hizmetleri adresindeki iletişim numaramız arayarak durumu Tüketici Haklarını Koruma Kanununda belirtilen yasal süreyi geçmemek şartı ile firmamıza bildirmelidir. Durumun firmazmıza bildirilmesinin ardından üründeki ayıbın/yanlışlığın alıcının kusurundan kaynaklanmadığı tespit/ispat olunarak, firmamız tarafından onaylanır ise; ayıbın nevine göre ürün/ürünler müşteriden geri alınır, değiştirilir, tamir ettirilir ya da eksik olan parça müşteriye ulaştırılır.
 • Bahsi konu olan durumlar dışındaki kalan iadeler, garanti kapsamına dahil edilirler.
 • Ayrıca, ilk 30 gün içinde işlevini kaybeden ve/veya özelliklerini yitiren ürünlerin firmamızca da tespit edilmesi durumunda iadeleri kabul edilir.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 10 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Fabcio Genel Merkez konumuna uzaklığına göre de kargo şirketi 1-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Söz konusu bu belirlenmiş  süreler müşterilere ürünün hızlı ulaştırılması için belirlenmiş hedef süreler olmakla birlikte ürünün bu sürelerde ulaşacağının taahhüdü anlamına gelmez.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Fabcio garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Fabcio.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin üreticinin stokunda kalan tek aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 10 (On) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Ürünlerin teslimatı anında ALICI’nın adresinde bizatihi bulunmaması ve adresteki kişilerin teslimatı kabul etmemesi durumunda SATICI, herhangi bir sorumluluğu doğmayacaktır. Bu durumda Alıcı ilgili kargo şirketi ile irtibata geçmek ve kendisine gönderilen ürünün akıbetini takip etmekle mükelleftir.  Satışa konu ürünün, ALICI’dan başka bir kişi veya kuruma teslim edilecek olması halinde muhatabın adreste bulunmaması veya teslimden imtina etmesi halinde SATICI’nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. Bu kapsamda oluşacak tüm zararlar ve vuku bulacak ziyanlar ALICI’nın sorumluluğundadır.

Değerli Fabcio Üyesi,

Fabcio, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Fabcio sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Fabcio bünyesinde kullanılmaktadır.

Fabcio, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Fabcio, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Fabcio müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Fabcio iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Fabcio veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Fabcio ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Üyelerimiz, Fabcio’ye başvurarak kendisiyle ilgili;

Kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme,

Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,

Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,

Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,

İlgili mevzuatta öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,

İlgili mevzuat uyarınca yapılan düzeltme, silme ve yok edilme işlemlerinin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,

İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,

Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması halinde zararın giderilmesini talep etme,

haklarına sahiptir.

Fabcio, yukarıda yer alan talepler uyarınca, gerekçeli olumlu/olumsuz yanıtını, yazılı veya dijital ortamdan gerçekleştirebilir. Talebe konu işlemlerin bir maliyet gerektirmesi halinde, Kişisel Verilerin Korunması Kurulu tarafından, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 13. Maddesine göre belirlenen tarife üzerinden ücret talep edilmesi mümkündür.

Fabcio Verona Basık Tencere 26Cm+Tava 26Cm-2 Li Set için 1 değerlendirme

 1. Meryem Kınalı

  beklediğimden sağlam çıktı, ağır ve kaliteli

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Please login to post questions
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
1835.00835.00
2430.07860.13
3289.27867.82
4218.33873.33
5176.13880.67
6147.95887.69
7127.89895.20
8112.83902.64
9101.13910.15
1091.78917.75
1184.10925.10
1277.73932.78
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
1835.00835.00
2430.03860.05
3289.27867.82
4218.33873.33
5176.13880.67
6147.99887.94
7127.89895.20
8112.85902.80
9101.16910.40
1091.80918.00
1184.12925.35
1277.73932.78
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
1835.00835.00
2430.07860.13
3289.27867.82
4218.33873.33
5176.13880.67
6147.99887.94
7127.91895.37
8112.88903.05
9101.18910.65
1091.83918.25
1184.15925.60
1277.73932.78
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
1834.75834.75
2430.07860.13
3289.27867.82
4218.33873.33
5176.13880.67
6147.99887.94
7127.91895.37
8112.88903.05
9101.18910.65
1091.83918.25
1184.15925.60
1277.73932.78
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
1835.00835.00
2430.07860.13
3289.27867.82
4218.33873.33
5176.13880.67
6147.99887.94
7127.91895.37
8112.88903.05
9101.18910.65
1091.83918.25
1184.15925.60
1277.73932.78
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
1835.00835.00
2430.07860.13
3289.27867.82
4218.33873.33
5176.13880.67
6147.99887.94
7127.91895.37
8112.88903.05
9101.18910.65
1091.83918.25
1184.15925.60
1277.73932.78
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
1835.00835.00
2430.07860.13
3289.27867.82
4218.33873.33
5176.13880.67
6147.99887.94
7127.91895.37
8112.88903.05
9101.18910.65
1091.83918.25
1184.15925.60
1277.73932.78
Taksit SayısıAylık ÖdemeToplam Tutar
1835.00835.00
2430.07860.13
3289.27867.82
4218.33873.33
5176.13880.67
6147.99887.94
7127.91895.37
8112.88903.05
9101.18910.65
1091.83918.25
1184.15925.60
1277.73932.78

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

İlgili Ürünler

Would you like to subscribe to our notifications?