Bilgi Toplumu Hizmetleri

Fabcio olarak bilgi paylaşımını şeffaf bir şekilde gerçekleştiriyor ve yasal yükümlülüklerimizi yerine getiriyoruz.

Fabcio hakkında

Mükemmel sonuçlar için Fabcio. Her seferinde zahmetsizce mükemmel yemekler pişirebilirsiniz. Daha hızlı ve kolay pişirme teknolojisi.  Fırından 2 kat daha hızlıdır. %80’e kadar daha az yağ kullanarak pişirebilme yeteneği. Benzersiz Airfryer teknolojisi ile Fabcio harika yemek tariflerini yapabilirsiniz.  

Fabcio Airfryer, mükemmel bir şekilde hazırlanmış yemekler için pişirme süresini ve sıcaklığını otomatik olarak ayarlayabilir. Böylelikle, zaman kazanarak ailenizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca ekonomik pişirme teknolojisiyle aile ekonominize büyük bir fayda sağlar. İddia ediyoruz yemeğinizden çok keyif alacaksınız!

Çok basit. Fabcio Airfryer kullanın. Doğrama aşamasına geçmeden önce tuzlu soğuk suda bekletin. Dilimledikten sonra tekrar tuzlu soğuk suyun içerisinde bekletin. Ardından fazla suyunu süzün ve pişirirken yağ sıçratmaması için kağıt havlu yardımıyla kurulayın. Pişirme işlemini 2-3 dakika olacak şekilde ayarlayın.

Fabcio Airfryer çok az yağ kullanarak, bazen hiç yağ olmaksızın sadece sıcak hava teknolojisi ile sizi ve sevdiklerinize sağlıklı ve lezzetli yiyecekler sunmanızı sağlar. Daha önce sağlıksız diye tabir edilen yemekleri artık sağlıklı bir şeklde kızartabileceğiniz yeni teknolojimiz en büyük artımız. Fabcio Airfryer teknolojisi sayesinde hem siz hem de aileniz sağlıklı ve mutlu olacaksınız. Fabcio Airfryer ile az yağlı  lezzetlere ulaşmak artık çok basit!